Співпраця

Харченко Наталія В’ячеславівна

Харченко

Професор, член-кор. НАМН України, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук. Головний гастроентеролог МОЗ України. З 1998 року очолює кафедру гастроентерології, дієтології та ендоскопії НМАПО. Автор 312 наукових робіт, 6 монографій та навчально-методичних посібників.

Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (НМАПО імені П. Л. Шупика)

Gerb

Це одна з перших навчальних і наукових установ України, заснованих в період української державності (1917-1919). Вона стала наступницею Клінічного інституту для удосконалення лікарів, створеного в серпні 1918 року з ініціативи медичної громадськості Києва – професійної спілки київських лікарів, як перший і новий для України тип вищого навчального закладу.

Prof. Stefan Seewald (Штефан Зівальд). Гастроентеролог

Seewald_Stefan

Спеціаліст з інтервенційної ендоскопії.
Експерт ASGE (Американського товариства гастроінтестінальной ендоскопії). Більше інформації про Stefan Seewald

GastroZentrum Hirslanden

stacks

GastroZentrum Hirslanden. Центр Hirslanden був відкритий в 1992 році і є першим центром, який надає повний спектр гастроентерологічних досліджень, інтервенційної ендоскопії, а також лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Центр знаходиться в Цюріху.

Vieth Michael

Vieth

Професор, директор інституту патології Klinikum Bayreuth (Мюнхен Німеччина). Співавтор 355 статей, 9 книг, 15 міжнародних рекомендацій, включаючи «Consensus Statements for Management of Barrett`s Dysplasia and Early-Stage Esophageal Adenocarcinoma, London 2012.

Klinikum Bayreuth GmbH

bild

Klinikum Bayreuth GmbH. Клініка м.Байройт є найбільшим медичним центром в Баварії. У клініці 1 150 ліжок і більше 2 000 співробітників. Співпрацюючи з Університетом Ерланген-Нюрнберг м. Байройт, Клініка є повноцінним онкологічним центром. Клініка також є найбільшим центром патології шлунково-кишкового тракту.

EuropaColon

logo

EuropaColon —виступає від імені Європейського Співтовариства з проблем раку товстої кишки.

Olympus

olympus

Ми є базою освітніх програм компанії Olympus.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X