Відгуки

Будь ласка, дайте нам зворотний зв’язок про Ваші враження від OLYMED та наших лікарів. Ваші слова допоможуть іншим людям зробити вибір.

Компанія не несе відповідальності за відгуки клієнтів.

Ваша особиста інформація буде вважатися конфіденційною. Ми не будемо передавати ці дані третім особам.

Ірина Шумило
Четвер, Лютий 13, 2020

Клініка “Олімед”-одна з найкращих в Європі, реально міжнародного рівня за матеріальною базою та професіоналізмом лікарів. Заключення цих лікарів визнані провідними гастроентерологами, ендоскопістами нашої країни, в т.ч. інститутом гастроентерології м.Дніпро. Я впернено про це говорю після того як мою рідку хворобу відразу діагностувала Вітковська Богдана Михайлівна, ендоскопічно підтвердив Криворук Орест . Завдяки “Олімеду” моє життя триває…Хворіючі люди часто знервовані, виснажені, нетерплячі. Низький уклін і велике дякую за розуміння, терпіння, доступність контакту в будь-яку хвилину, тепле відношення до пацієнтів та їх рідних. Дякую організаторам, спонсорам медичного центру за турботу про стан здоровя населення України, за капіталовкладення в сучасну діагностичну апаратуру, сучасний інтерєр лікарні. Хай Бог ВАС всіх береже!

Валентина
Вівторок, Лютий 11, 2020

Все отличная нет слов как все хорошо огромное спасибо болльшое спасибо!

Любов Башинська
Вівторок, Лютий 11, 2020

Зробила гастроскопію. (2 рази) та колоноскопію. Все на високому професійному рівні, персонал ввічливий і уважний. Дуже вдячна всім, особливо доктору Поліщуку С.П.

Шарлатани Ніна миколаівна
Вівторок, Лютий 11, 2020

Дуже дякую за добрі відносини. Все пройшло супер ніяких негативних відчуттів дякую за вашу працю

Варакина Светлана
П'ятниця, Лютий 7, 2020

Большое спасибо врачу Сергею Петровичу Полищуку и персоналу клиники за профессионализм, внимание и комфорт.

Петр Николаевич
Четвер, Лютий 6, 2020

Второй раз на прийоме у Сергей Петровича .Вниметельный профессиональный доктор.Большое ему спасибо.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X