Консультація лікаря-ендоскопіста

Ендоскопіст — це лікар, який спеціалізується на ендоскопічній діагностиці захворювань шлунково-кишкового тракту (ШКТ), а також володіє методиками радикального лікування різних патологій органів травлення.

Ендоскопія дозволяє в режимі реального часу досліджувати весь ШКТ, що до недавнього часу було неможливим, оскільки тонкий кишечник був недоступним для візуалізації. Але сучасні досягнення науки й оптичної техніки дозволили вдосконалити ендоскопічне обладнання.

У гастроцентрі «Olymed» представлене найкраще обладнання світових брендів. Ендоскопи, за допомогою яких проводять дослідження ШКТ, мають високу оптичну роздільну здатність, що дає можливість розглянути навіть найменші патологічні осередки та/або утворення на слизовій оболонці стравоходу, шлунка, тонкого та товстого кишечника. Не менш важливим процесом інфекційної безпеки є обробка інструментарію після проведення ендоскопії. Для цього в нашому центрі використовують високотехнологічні автоматизовані стерилізатори, які виключають ймовірність зараження пацієнтів патогенною мікрофлорою.

Але хоч би якої якості не було обладнання, у встановленні достовірного діагнозу ключову роль відіграє лікар. Ендоскопісти нашої клініки — висококваліфіковані лікарі з великим досвідом роботи. У процесі проведення ендоскопії лікар ретельно вивчає кожен міліметр слизової оболонки органів ШКТ.

Професія ендоскопіста об’єднує в собі дві спеціальності: функціонального діагноста й хірурга. Встановлення правильного діагнозу — це основна мета лікаря. Але існують ситуації, в яких необхідно виконати радикальне лікування патології під час проведення дослідження, наприклад, у разі виявлення поліпів або шлунково-кишкових кровотеч (це може бути лігування, кліпування, EMR, ендоУЗД, стентування, абляція, бужування, балонна дилатація). Фахівці нашої клініки успішно проводять видалення візуалізованих поліпів (поліпектомію) та ендоскопічну зупинку кровотечі.

Ще одна важлива маніпуляція — взяття біопсії. Це дослідження дозволяє отримати біологічний матеріал із підозрілих ділянок слизової оболонки ШКТ, трахеї та бронхів, а подальша мікроскопія дає інформацію про характер патологічного процесу в органі. Крім того, в нашому центрі виконують дослідження промивних вод, отриманих під час бронхоскопії.

Звернувшись до гастроцентру «Olymed», кожен пацієнт може бути впевнений, що отримає найкраще ендоскопічне обстеження в Києві, проведення якого відповідає всім світовим стандартам і рекомендаціям.

Консультація лікаря-ендоскопіста

Консультація лікаря-ендоскопіста входить у попередню підготовку пацієнта до обстеження. Ендоскопія — це інвазивний метод діагностики, який викликає у багатьох людей неприємні асоціації. З метою мінімізації дискомфорту під час маніпуляції пацієнта вводять у стан «медикаментозного сну». На прийомі ендоскопіст визначить доцільність проведення дослідження та пояснить, коли і як його потрібно проходити, а також роз’яснить подальшу тактику лікування пацієнта. Консультація лікаря платна. У нашому гастроцентрі Ви можете отримати якісне медичне обслуговування в Києві за прийнятною ціною.

Запис на прийом до лікаря-ендоскопіста

Прийом у вузькоспеціалізованого лікаря проводиться за попереднім записом. Під час першого звернення пацієнта до лікаря виконується комплексний огляд, призначається індивідуальна програма лабораторно-інструментального обстеження та лікування.

Платний прийом ендоскопіста в гастроцентрі «Olymed» у Києві має ряд переваг перед державними клініками: Вам не доведеться витрачати час на очікування своєї черги, але найголовніше — за прийнятну плату Ви отримаєте якісне медичне обслуговування в комфортних умовах.

Ваша особиста інформація буде вважатися конфіденційною. Ми не будемо передавати ці дані третім особам.

Лікарі напрямку

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X