Консультація лікаря-дієтолога

Дієтолог — це лікар, до компетенції якого входить складання лікувального або профілактичного раціону харчування, оптимізація способу життя та режиму прийому їжі. У процесі лікування гастроентерологічної патології дієта має ключове значення. Варто зазначити, що це твердження жодним чином не є перебільшенням. Їжа може і повинна бути «ліками».

На сьогодні встановлено тісний взаємозв’язок між продуктами, які людина вживає в їжу, та розвитком безлічі захворювань. Так, наявність у раціоні надмірної кількості жирів тваринного походження, а також трансжирів (маргарин, майонез та ін.) сприяє виникненню атеросклерозу і, як наслідок, серцево-судинних захворювань, швидкозасвоюваних, простих вуглеводів — ожиріння. Іншою, не менш актуальною проблемою сьогодення є неправильне уявлення людей про дієту. Багато хто в гонитві за «ідеальними» параметрами тіла частково або повністю відмовляється від їжі, тим самим піддаючи свій організм глобальному стресу. В такому режимі він не може повноцінно функціонувати, виникає безліч проблем зі здоров’ям. У першу чергу страждають органи травної системи. Тому гастроентеролог і дієтолог — це два взаємопов’язаних спеціалісти, які не тільки діагностують і лікують хвороби шлунково-кишкового тракту, а й запобігають їх виникненню.

Основним завданням дієтолога є збалансувати харчування пацієнта за такими критеріями: «Що їсти?», «Коли їсти?», «Скільки їсти?».

Призначення раціонального харчування дозволяє прискорити процес одужання пацієнта з будь-яким захворюванням (не тільки гастроентерологічним), поліпшити самопочуття та працездатність людини, а також знизити ризики розвитку ряду серйозних патологій у подальшому.

Дієта — це не «катування» для організму, як дехто вважає. Збалансоване харчування охоплює великий перелік дійсно корисних продуктів, які забезпечують організм достатньою кількістю енергії та всіма необхідними речовинами.

Призначення дієти пацієнтові передбачає концепцію індивідуального підходу: в кожної людини різні режими роботи та відпочинку, фізичні навантаження й особливості метаболізму. Дієтолог проводить аналіз гормонального фону пацієнта — важливого регулятора обміну речовин.

Для створення ефективного, корисного, збалансованого, різноманітного, смачного та корисного раціону харчування, який враховував би усі особливості організму і Ваші потреби, зверніться до гастроцентру «Olymed», у нас ведуть прийом найкращі дієтологи в Києві.

Консультація дієтолога

Консультація дієтолога — це важлива складова лікування та профілактики гастроентерологічних захворювань. Створення персоніфікованого режиму харчування є таким же важливим етапом лікувального процесу, як і призначення медикаментозної терапії (а в деяких випадках значення дієти перевищує ефективність застосування фармацевтичних препаратів). Прийом у лікаря цієї спеціальності — це важливий крок не тільки на шляху до одужання від хвороби органів травлення, але й назустріч до повноцінного, комфортного життя.

Запис на прийом

Для того щоб отримати кваліфіковані рекомендації з режиму харчування, зверніться до найкращих дієтологів у Києві. На прийом до цього лікаря можна записатися, зателефонувавши за контактним номером телефону, зазначеним на сайті нашого гастроцентру.

Ваша особиста інформація буде вважатися конфіденційною. Ми не будемо передавати ці дані третім особам.

Лікарі напрямку

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X