Консультація лікаря-гастроентеролога

Гастроентеролог — це вузькоспеціалізований лікар, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань органів шлунково-кишкового тракту: стравоходу, шлунка, тонкої та товстої кишки, печінки, жовчного міхура та підшлункової залози.

Сьогодні гастроентерологічна патологія вважається однією з найпоширеніших у світі. Кожен з нас хоч раз у житті відчував симптоми порушення роботи шлунково-кишкового тракту: печію, нудоту, блювоту, біль у животі різного характеру та ін. Усі ці ознаки є клінічним еквівалентом функціональних або органічних змін органів травлення. Своєчасне звернення до гастроентеролога дозволить достовірно верифікувати патологію, встановити діагноз і провести лікування, запобігши розвитку тяжких наслідків, які не тільки ускладнюють ведення пацієнта, а в деяких випадках вимагають залучення інших фахівців — хірургів, онкологів.

У гастроцентрі «OLYMED» працюють одні з найкращих гастроентерологів Києва, які володіють сучасними методами діагностики та лікування захворювань органів травної системи. «Хороший лікар ніколи не перестає вчитися» — це фраза про наших фахівців. Стрімкий науково-технічний прогрес і впровадження інноваційних технологій у медичну практику вимагають швидкого реагування лікарів. Постійне поповнення своїх знань і вдосконалення практичних навичок — обов’язкові критерії успішності лікаря. Лікарі нашої клініки є постійними учасниками всеукраїнських і міжнародних наукових конференцій, де фахівці отримують безцінні знання та новітню інформацію, яка в подальшому використовується для підвищення ефективності діагностики та лікування наших пацієнтів.

Консультація гастроентеролога

Будь-який діагностичний та лікувальний процес починається з первинної консультації лікаря. Головна мета консультації — встановлення діагнозу та призначення відповідного лікування. Під час первинної консультації лікар визначає провідну симптоматику в пацієнта і призначає план подальшої діагностики, що забезпечується індивідуальним підходом до кожної людини. На цьому етапі медичної допомоги здійснюється детальний збір скарг та анамнезу, а також фізикальний огляд пацієнта. Також під час первинного огляду хворого кваліфікований фахівець може призначити попереднє лікування — це називається «терапія ex juvantibus» (лат. ex — виходячи з, juvanus — той, хто допомагає).

Запис на прийом

Прийом гастроентеролога проводиться за попереднім записом, який можна зробити в онлайн-режимі на нашому сайті або зателефонувавши за контактним номером гастроцентру.

Сучасне обладнання гастроцентру «OLYMED» дозволяє виконати всі необхідні інструментальні дослідження в повному обсязі. Ми працюємо з урахуванням світових стандартів, як у діагностиці, так і в лікуванні. Будьте здорові!

Ваша особиста інформація буде вважатися конфіденційною. Ми не будемо передавати ці дані третім особам.

Лікарі напрямку

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X