Гастроентерологія

Гастроентерологія (від грец. «Γαστήρ» («гастро») — шлунок, «ἔντερον» («ентеро») — кишечник, «λόγος» («логос») — вчення) — це наука про шлунково-кишковий тракт, або розділ медицини, який вивчає будову і функціонування шлунково-кишкового тракту в нормі та при патології (захворюванні). Поняття і наука гастроентерологія — це величезний пласт медицини, який займається не тільки звичними для нас хворобами стравоходу, шлунка і кишечника, але й охоплює такі науки, як:

 • гепатологія — наука про хвороби печінки;
 • панкреатологія — наука про захворювання підшлункової залози;
 • проктологія — наука про захворювання прямої кишки.

Гастроентерологія в Києві — це Гастроцентр «OLYMED» надає сучасні методи діагностики і лікування хвороб шлунково-кишкового тракту (ШКТ).

Відділення гастроентерології

ГастроЦентр «OLYMED» — це центр надання комплексної гастроентерологічної допомоги. Кожне відділення оснащене сучасним обладнанням від провідних світових виробників. Це дає нам можливість бути впевненими в комфорті та безпеці пацієнта під час надання медичної допомоги.

Клініка працює в наступних напрямках:

 1. Діагностика:
  • ендоскопія — це діагностика внутрішніх органів, яка здійснюється за допомогою спеціального інструменту — ендоскопа. Цей медичний оптичний прилад практично безболісно вводиться в порожнини через природні отвори організму або через невеликі проколи шкіри;
  • гістологія — діагностичний метод, у процесі якого у пацієнта береться невелика ділянка тканини за допомогою біопсії для ретельного вивчення особливостей клітинної та тканинної будови матеріалу під мікроскопом;
  • УЗД — це неінвазивне дослідження органів або тканин організму за допомогою проходження через них ультразвукових хвиль, які по-різному відбиваються від тканин різної щільності і формують графічне зображення органу, що дозволяє здійснити діагностику;
  • дихальні тести — проводяться для визначення наявності в організмі пацієнта бактерії Helicobacter Pylori. Суть методу полягає в порівнянні кількості вуглекислого газу, що видихається до і після прийняття розчину сечовини.
 2. Лікування хвороб стравоходу, шлунка, кишечника, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози. У клініці також приймає лікар-психосоматолог, який займається питаннями залежності фізичного стану пацієнта від його психологічного стану і корекцією останнього за допомогою психотерапії. Це забезпечує комплексний підхід до лікування кожного конкретного пацієнта.

Лікарі гастроентерологи

Всі лікарі-гастроентерологи ГастроЦентру «OLYMED» володіють сучасними методами діагностики та лікування широкого спектра гастроентерологічних захворювань. Вони регулярно відвідують медичні семінари і конференції в Україні та за кордоном, проходять стажування в світових клініках, є членами профільних медичних асоціацій і тісно співпрацюють з колегами з європейських країн, зокрема, Німеччини, Нідерландів, Швейцарії. Всі ці чинники дають можливість стверджувати, що ГастроЦентр «OLYMED» забезпечує грамотне і доказово обґрунтоване надання гастроентерологічних послуг в Києві.

Послуги напрямку

Лікарі напрямку

Запис на прийом

Щоб отримати грамотну кваліфіковану допомогу, відповідну сучасним світовим тенденціям в гастроентерології, досить записатися на консультацію до фахівця в Гастроцентр Olymed в Києві. Записатися на прийом можна, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за телефоном (044) 499 95 81.

Залиште свій номер

Вам зателефонують і запишуть вас

Ваша особиста інформація буде вважатися конфіденційною. Ми не будемо передавати ці дані третім особам.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X