Звіт про МЕТ 2018

Звіт про МЕТ

1-2 серпня 2018 року в м.Гамбург (Німеччина) на базі ENDO CLUB Academy та Olympus Training Centеr пройшов тренінг-курс по ендоскопічній підслизовій дисекції новоутворень шлунково-кишкового тракту «Medical Expert Training in Advanced Endoscopic Submucosal Dissection (ESD)». Від України в тренінгу прийняв участь лікар-ендоскопіст з ГастроЦентру «OLYMED» Поліщук Сергій Петрович.

Ендоскопічна підслизова дисекція (Endoscopic Submucosal Dissection (ESD) – являє собою сучасну вдосконалену складну ендоскопічну операцію для видалення ранніх пухлин шлунково-кишкового тракту. Завдяки високій ефективності та прекрасним довгостроковим результатам методика ESD як малоінвазивний ендоскопічний метод видалення новоутворень шлунково-кишкового тракту активно набуває поширення у провідних світових клініках і дає змогу уникнути оперативного хірургічного втручання.

Під керівництвом провідних світових експертів (Prof. Dr. Yahagi, Prof. Dr. Ponchon, Prof. Dr. Deprez, Assoc. Prof. Dr. Aslan) за два дні тренінгу були відпрацьовані навики ESD на біологічних моделях та іn vivo, що значно покращило та вдосконалило дані навики в учасників тренінгу.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X