Звіт по минувшому семінару “Складний гастроентерологічний діагноз. Міжнародний консиліум”

Семинар

21 квітня на базі гастроцентру “OLYMED” та кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л. Шупика відбувся семінар “Складний гастроентерологічний діагноз. Міжнародний консиліум” за участю професора, керівника відділення гастроентерології та гепатології Університетського медичного центру м. Амстердам (Нідерланди) Кріса Малдера. Семінар був присвячений 100-річчю заснування Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Захід відвідало понад 20 лікарів, в президії консиліуму головували член-кореспондент НАМН України, професор Харченко Н.В., професор Шипулін В.П. та професор Губська О.Ю. Між президією, учасниками та іноземним гостем відбулася жвава дискусія про діагностику та лікування нозологій, таких як синдром Гулло, еозинофільний езофагіт, гемохоматоз, вірусний гепатит В. Професор Харченко та професор Малдер виступили з доповідями про сучасний стан, майбутні виклики та можливості реформування систем підготовки гастроентерологів в Україні та країнах ЄС. В процесі обговорення панувала дружня атмосфера, всі учасники сподіваються на подальші зустрічі в такому форматі.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X