З 20 липня 2016 року всім пацієнтам, яким не змогли в інших клініках виконати тотальну колоноскопію, буде запропонована знижка в розмірі 20%

Як відомо, колоноскопія означає огляд всіх відділів товстої кишки. Однак, лікарю не завжди вдається провести колоноскоп в сліпу кишку з огляду на складну анатомію, наявності спайок і т.д. В досягненні успіху велику роль відіграє досвід ендоскопіста, якість самого колоноскопа, застосування медикаментозного сну, а також можливість візуалізації положення колоноскопа з метою ефективного усунення петлеутворення.

Сьогодні в гастроцентрі Olymed, вперше на пострадянському просторі введена в експлуатацію установка UPD – 3 ScopeGuide (виробництво Olympus Medical), яка дозволяє в режимі реального часу оприділяти вигини колоноскопу по мірі його просування.

Враховуючи важливість і необхідність тотальної колоноскопії в клінічній практиці, а також оснащеність гастроцентру Olymed усим необхідним (досвідчений ендоскопіст, колоноскоп зі змінною жорсткістю, медикаментозний сон і система ScopeGuide ), керівництво Olymed приймає рішення про проведення спеціальної акції. З 20 липня 2016 року всім пацієнтам, які не змогли в інших клініках провести тотальну колоноскопію, буде запропонована знижка в розмірі 20%.

Запис на тотальну колоноскопію за телефонами.

Наявність документів, які підтверджують, що тотальна колоноскопія не проведена, обов’язково.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X