Сергій Музика виступив з доповіддю на міжнародному онкологічному форумі в Києві


Ендоскопія, як метод діагностики і лікування, знаходиться на перетині відразу декількох, важливих для суспільного здоров’я, медичних спеціальностей: хірургії, онкології, гастроентерології, патоморфології.

Тому, можливості ендоскопії цікаві лікарям інших спеціальностей. В онкології раціональне використання ендоскопії дозволяє онкологу прийняти єдино вірне рішення, а іноді навіть вберегти пацієнта від травматичного втручання. Саме цим можливостям сучасної ендоскопії була присвячена спільна доповідь Сергія Музики, Stefan Seewald, Michael Vieth, і представлена на конференції «Сучасні технології в хірургії раку шлунково-кишкового тракту» 11 липня в Києві. Прекрасно організований національним інститутом раку форум за участю багатьох провідних вітчизняних і європейських онкологів було не можливо пройти увагою тему можливостей ендоскопії. Були представлені сучасні підходи в діагностиці та лікуванні малігнізованих колоректальних аденом, роль HD-ендоскопії, якісної патоморфології на прикладі міжнародних стандартів і власних спостережень гастроцентру «Olymed».

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X