Про результати конкурсу, проведеного європейською асоціацією гастроінтестинальної ендоскопії (European Society of Gastrointestinal Endoscopy – ESGE)

врачи

Європейська асоціація гастроінтестинальної ендоскопії (European Society of Gastrointestinal Endoscopy – ESGE) раз на рік проводить конкурс серед лікарів ендоскопістів-гастроентерологів по усьому світу з метою проходження стажування в одній з кращих клінік Європи. Переможцю конкурсу ESGE надає фінансовий грант на навчання.

В 2018 році на участь у конкурсі подали заявки 159 лікарів з усього світу. ESGE обрало лише 14 успішних кандидатів. З України був обраний лише один лікар, ендоскопіст-гастроентеролог ГастроЦентру «OLYMED», к.мед.н. Джанелидзе Давид Теймуразовіч. Протягом червня 2018 року, Давид Джанелидзе пройшов стажування під керівництвом кращих спеціалістів ESGE в ендоскопічному відділенні гастроентерологічного департаменту в Королівському Медичному Центрі міста Ноттінгем, Велика Британія.

Всю новизну і норми Британських стандартів ведення пацієнтів різними нозологіями, як з гастроентерологічної, так і з ендоскопічної точки зору, лікар Давид Джанелидзе буде впроваджувати в повсякденну вітчизняну практику, зокрема в роботу ГастроЦентру «OLYMED».

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X