Навчання технічним та діагностичним аспектам сучасної колоноскопії

Із 24.10.2017 до 07.11.2017 року на базі кафедри гастроентерології, дієтології та ендоскопії НМАПО імені П. Л. Шупика в гастроцентрі «Олімед» для лікарів-ендоскопістів проводився цикл тематичного удосконалення «Технічні та діагностичні аспекти сучасної колоноскопії». Метою навчання було вдосконалення знань і умінь лікарів, які займаються діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту. Цикл відвідали 11 лікарів із різних регіонів України.

Основна тематика циклу була: показання для проведення колоноскопії, підготовка до колоноскопії та оцінка якості, технічні аспекти, апаратура й інструменти, додаткові методи ендоскопічної візуалізації, ризик імовірних ускладнень.Окремим розділом йшли практичні навички: інтерпретація результатів хромоендоскопії, оцінка результатів морфологічного дослідження біоптатів і подальші рекомендації пацієнтам, профілактика та лікування після можливих ускладнень під час колоноскопії.

Усі лікарі мали можливість потренуватися на колоноскопі та попрацювати на муляжі, яким нас забезпечила фірма Olympus, а також відвідати лекцію професора та доцента кафедри гастроентерології, дієтології та ендоскопії НМАПО імені П. Л. Шупика на тему: «Запальні захворювання кишечника та синдром подразненого кишечника».

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X