Міжнародний семінар з діагностичної та терапевтичної ендоскопії

24 червня 2017 року у клініці Hirslanden (Цюрих) відбудеться Міжнародний семінар з діагностичної та терапевтичної ендоскопії, де будуть представлені останні наукові розробки медицини. У рамках події передбачено інтерактивне навчання інноваційним методикам діагностики та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту.

Учасники великомасштабного заходу матимуть чудову нагоду прослухати доповіді провідних вчених, взяти участь у наукових дискусіях. У планах конгресу – проведення унікального майстер-класу з виявлення, опису онкологічної патології шлунково-кишкового тракту, яке організоване за підтримки Japan Gastroenterological Endoscopy Society (JGES). Кожен охочий зможе запропонувати для обговорення експертами складні клінічні випадки, які зустрічалися у його лікарській практиці.

Семінар призначений для ендоскопістів, гастроентерологів, хірургів, лікарів-інтернів, медсестер та студентів, зацікавлених у підвищенні своїх професійних знань і навичок. Основна мова заходу – англійська, з синхронізованим російським перекладом.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X