Катерина Ющенко на відкритті художньої виставки

Катерина Ющенко

18 січня на відкриття художньої виставки до нас завітала пані Катерина Ющенко. Пані Катерина здавна цікавиться новинками у галузі медицини та охорони здоров’я. Оглянувши приймальне відділення, операційну, яка оснащена новим безпечним найсучаснішим обладнанням провідних світових виробників та ординаторську, вона була приємно вражена підходом до проведення як діагностичних послуг, так і до лікування хвороб шлунково-кишкового тракту, на яких спеціалізується наш ГастроЦентр «OLYMED». Вона зазначила, що поява таких медичних центрів є надзвичайно важливим для забезпечення найвищої якості діагностичних послуг шляхом впровадження та використання інноваційних технологій і забезпечення високого рівня компетентності фахівців, які зможуть допомогти пацієнту з будь-якою проблемою та на різних етапах захворювання.

Високо оцінила ідею «лікування» через картини, що експонуються на двох поверхах клініки, зазначила, що позитивні емоції від споглядання, з однієї сторони заспокоюють пацієнтів, а з іншої, яскраві кольори картин та життєстверджуючі сюжети Віри Кулеби надають позитивних відчуттів та гарного настрою усім.

Пані Катерина у різні часи багато відвідала надсучасних клінік та медичних центрів в Америці, Канаді, Європі тощо. У свій час, завдяки діяльності свого фонду, була активно залучена у програму щодо оснащення медичних установ України новітнім високоякісним обладнанням, підвищенням кваліфікації та освітнього рівня медичних фахівців та впровадження нових методів діагностики як малих, так і дорослих пацієнтів. На прощання побажала нам нових цікавих ідей, виставок та здоров’я усім.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X