Фальк-симпозіум №206 в Мадриді відбувся!

31 березня — 01 квітня 2017 року в Іспанії, Мадриді відбувся фальк-симпозіум № 206: «Від нових і складних концепцій до реального пацієнта. Наука та практика при запальних захворюваннях шлунку (ЗЗШ)». На конференції активно обговорювались нові аспекти, досягнення в лікуванні пацієнтів із ЗЗШ, необхідність біологічної терапії, були обговорені тривалість лікування та етапи контролю стану пацієнта при отриманні цієї терапії. На конгресі з постерною доповіддю виступив к.мед.н., лікар-гастроентеролог, лікар-ендоскопіст гастроцентру «Olymed» Джанелідзе Давід Теймуразович. Тема виступу була: «Кальпротектин і С-реактивний білок однаково достовірно можуть диференціювати діарею запального та не запального генезу». У цьому симпозіумі брали участь близько 500 лікарів із 20 країн світу.

31 березня — 01 квітня 2017 року в Ірландії, Дубліні відбувся спільний симпозіум ESGE & ESPEN на тему «Якість в ендоскопії. Запальні захворювання кишківника та харчування». На конференції одним із важливих питань було обговорення впливу правильного харчування на спосіб життя пацієнтів із ЗЗШ та важливість визначення різних мікроелементів в організмі, методи візуалізації (NBI, хромоскопія) та чіткого діагностування ступеня дисплазії при ендоскопічному обстеженні. На цій конференції виступив з доповіддю хірург-ендоскопіст, член ESGE та AESGE, головний лікар та завідувач відділення ендоскопії гастроцентру «Olymed» Музика Сергій Валерійович. Тема виступу була: «Презентація клінічного випадку: труднощі диференціальної діагностики осередкового запалення товстої кишки». Ця робота була виконана спільно з німецьким професором, патоморфологом М. Вітт (M.Vieth). Лікар Музика у своїй доповіді відзначив проблематичність та складність диференціації різних причин запальних процесів у кишківнику та визначну роль морфолога для верифікації точного діагнозу.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X