Джанелідзе Д. Т. – грант від Європейської асоціації гастроентерологів (UEGW fellowship grant for clinicians, Hvidovre Hospital, Copenhagen, Denmark)

Лікар-гастроентеролог та ендоскопіст гастро-центру «Olymed», кандидат медичних наук, Джанелідзе Давид Теймуразович виграв грант від Європейської асоціації гастроентерологів та пройшов стажування в гастроентерологічному відділення однієї з найбільших клінік Європи (Hvidovre Hospital) в місті Копенгаген, Данія.

Лікар отримав можливість детально ознайомитися та взяти участь в Датській системі ведення пацієнтів з різними гастроентерологічними захворюваннями. Отриманий досвід дозволить Джанелідзе Д.Т. в подальшому впроваджувати кращі стандарти Європейської практичної гастроентерології в Українську медичну гастроентерологічну і ендоскопічну практику.

Як зазначив Давид Теймуразович, стажування в такому сучасному медичному центрі була дуже цікавою, ефективною, корисною і пізнавальною. Хочемо подякувати Європейській асоціації гастроентерологів (UEG) за таку прекрасну можливість.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X