6–7 квітня 2017 відбувся великомасштабний з’їзд гастроентерологів і гепатологів України

6–7 квітня 2017 року за підтримки Національної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, «Української гастроентерологічної Асоціації» та Київської спільноти гастроентерологів відбулася ХІХ Національна школа гастроентерологів та гепатологів України: «Шляхи підвищення ефективності профілактики, діагностики та лікування захворювань органів травлення». Науковий керівник заходу — член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор Харченко Наталія Вячеславівна.
У рамках цього великомасштабного з’їзду були представлені останні наукові розробки в медичній сфері, новітні підходи до діагностики та лікування захворювань травного тракту. Свою професійну точку зору з приводу впровадження сучасних методик в гастроентерологічної практиці продемонстрували провідні міжнародні фахівці: доктор медицини, професор Інституту досліджень травної системи Chang Beom (Корея) та професор кафедри гастроентерології та гепатології медичного центру в Амстердамі Chris Mulder (Нідерланди).
Учасники Національної школи гастроентерологів та гепатологів мали чудову нагоду прослухати унікальні доповіді, лекції та майстер-класи.

Вперше у програмі школи була представлена нова актуальна секція зі скринінгу новоутворень шлунково-кишкового тракту. Модератором секції виступав хірург-ендоскопіст, член ESGE і AESGE, головний лікар і завідувач відділення ендоскопії гастроцентру «Olymed» Музика Сергій Валерійович.
По закінченню виступів, передбачених програмою заходу, відбулися наукові дискусії з учасниками школи, де кожен отримав відповіді на питання, що цікавлять. Ця подія дала можливість лікарям, вченим і лікарям-початківцям поділитися практичним досвідом, обговорити труднощі, що виникають у діагностиці та лікуванні, знайти раціональне вирішення проблем і отримати безцінні поради.

Усі виступи доповідачів транслювалися в режимі on-line на провідному медичному каналі для гастроентерологів і ендоскопістів endo.md.
07.04.2017 — за підтримки кафедри гастроентерології, дієтології та ендоскопії Національної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, а також компанії «Олімпус» в гастроцентрі «Olymed» відбувся дискусійний клуб на тему: «Диференціальна діагностика в гастроінтестинальній ендоскопії» / «Скринінг новоутворень шлунково-кишкового тракту: погляд зі Сходу на Захід ». З цікавими доповідями виступали провідні міжнародні фахівці: доктор медицини, професор Інституту досліджень травної системи Chang Beom (Корея), професор кафедри гастроентерології та гепатології медичного центру в Амстердамі Chris Mulder (Нідерланди) та хірург-ендоскопіст вищої категорії, член європейської спільноти онкології травного тракту, завідувач відділення ендоскопії гастроцентру «Olymed» Музика Сергій Валерійович. Були представлені доповіді по темі: «Інтерпретація колоноскопічних знахідок ендоскопістом і патологом», «Можливості NBI при диференціальній діагностиці утворень шлунку». Лікарі, що відвідали захід, мали чудову нагоду прослухати унікальні доповіді.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X