4 лютого Всесвітній день боротьби проти раку

Онкологічна патологія – друга за поширеністю причина всіх смертей у світі, яка поступається тільки серцево-судинним захворюванням. Згідно останніх даних ВООЗ, щороку реєструють близько 14, 1 млн. нових випадків раку, більша половина яких з летальними наслідками. Україна посідає друге місце серед європейських країн за темпами поширення злоякісних новоутворень: кожного року про свій діагноз дізнаються 160 тис. українців.

Відповідно до статистики Національного канцер-реєстру України понад 30 % випадків онкологічних захворювань в 2015 році діагностовано на пізніх стадіях, що спричинило несприятливий прогноз. Летальність серед чоловіків переважно пов′язана з пухлинами легень, шлунку, печінки, прямої та ободової кишки, простати. У жінок смертність зумовили новоутворення молочної залози, ободової кишки, шлунка, шийки матки та яєчників, прямої кишки.

Як стверджують фахівці, зменшити приріст захворюваності на рак можна шляхом покращення діагностики. Раннє виявлення злоякісного новоутворення в організмі людини значно підвищує шанси на повне одужання.

ГастроЦентр «Olymed» пропонує всеохоплюючу програму обстеження шлунково-кишкового тракту для ранньої діагностики онкологічних захворювань. Використання сучасної апаратури провідними спеціалістами забезпечує високу достовірність результатів дослідження і коректність подальшої тактики лікаря.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X