25th UEG WEEK – Мекка для гастроентерологів

UEG тиждень можна без перебільшення назвати Меккою для гастроентерологів. Цей масштабний міжнародний захід є провідною платформою як для лікарів, що практикують, так і для дослідників з усього світу. Десятки тисяч фахівців, що працюють у різних напрямках у галузі гастроентерології та ендоскопії, щороку відвідують UEG WEEK, щоби представити результати своєї праці, цікавих клінічних випадків та обговорити нові можливості у діагностиці та лікуванні гастроентерологічних пацієнтів з експертами та колегами.

Наукова програма охоплює всі аспекти нашого фаху, починаючи з фундаментальної науки і до керівництв з клінічної практики.

У рамках 25th UEG WEEK вкотре відчинилися двері до світу науки і практики на завершення оксамитового сезону в Барселоні. І на цей раз Міжнародна гастроентерологічна «тусовка» зібрала провідних фахівців експертного рівня зі всього світу для того щоб запропонувати до нашої уваги нові дослідження, а також висвітлити стан справ у клінічній гастроентерології для фахівців, що практикують.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X