20–21 квітня відбувся тренінг з навчання та вдосконалення знань з відеоколоноскопії

20.04.2017–21.04.2017 на базі кафедри гастроентерології, дієтології та ендоскопії НМАПО імені П. Л. Шупика та за участі компанії “Олімпус” в гастроцентрі “Olymed” відбувся тренінг з навчання та вдосконалення знань з відеоколоноскопії, тактики ендоскопіста та ведення пацієнта при різних нозологіях кишківника. Тренінг проводився на муляжах товстої кишки за допомогою відеосистеми AXEON.

Виступав із доповідями хірург-ендоскопіст, головний лікар клініки “Olymed” і завідувач ендоскопічного відділення Музика Сергій Валерійович. Цей захід відвідали лікарі-ендоскопісти з різних регіонів України. Основними темами виступу були: варіанти методики введення і виведення колоноскопа, фізичні аспекти вузькоспектрального зображення, техніка виявлення аденом. Також обговорювали методику використання ендотерапевтичних інструментів, роль хромоскопії при рутинній ендоскопії, варіанти седації і т. ін. У кінці тренінгу всі лікарі отримали іменні сертифікати.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X