16 вересня в гастроцентрі «OLYMED» провели клінічну сесію

16 вересня в гастроцентрі «OLYMED» Кафедра гастроентерології, дієтології та ендоскопії НМАПО ім. П.Л. Шупика за підтримки компаній OLYMPUS і TAKEDA провела чергову клінічну сесію.

Стало доброю традицією збирати лікарів-гастроентерологів та лікарів-ендоскопістів разом, щоб обговорити актуальні проблеми захворювань шлунково-кишкового тракту, а також ролі цих фахівців в лікуванні і профілактиці гастроентерологічної патології.

Відкрив засідання професор Ткач С.М. доповіддю на тему «Функціональна диспепсія: нові положення« Римських критеріїв IV ». Потім лікар-гастроентеролог клініки «Olymed» представила клінічний випадок діагностики і лікування пацієнта з запальним захворюванням кишечника.

Медичний директор «Olymed», хірург-ендоскопіст Музика С.В. в ході трансляції продемонстрував можливості ендоскопії з високою роздільною здатністю у пацієнта з хворобою Крона і ураженням верхніх і нижніх відділів травного тракту.

Лікар-психосоматолог Завгородня В.В. обговорила з присутніми учасниками конференції питання депресивних станів і їх місце в гастроентерології.

Кутняк В.Н., лікар-ендоскопіст клініки Into-Sana виклав аспекти ручної і автоматичної дезінфекції відеоендоскопів Olympus.

На завершення Музика С.В. представив учасникам клінічної сесії доповідь на тему: «Як підвищити свій показник виявлення колоректальних аденом?»

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X