04-07 Жовтня в Мілані відбувся симпозіум по ЗЗК

04-07 Жовтня 2018 року в Мілані, Італія, відбувся п’ятий симпозіум по запальних захворювань кишечника (ЗЗК) – «Індивідуальний підхід до пацієнтів з ЗЗК: погляд у майбутнє» Симпозіум ЗЗК № 213.

На конгресі активно обговорювалися основні аспекти лікування пацієнтів з неспецифічним виразковим колітом і хворобою Крона. Західні вчені озвучували свої результати широкомасштабних досліджень. Автори доповідей акцентували увагу на тому, що пора внести зміни в деякі етапи терапії цих запальних захворювань кишечника, а саме, коли необхідно вдаватися до імуносупресорів, а коли настає етап біологічної терапії.

На конгресі з постерною доповіддю виступив кандидат медичних наук, лікар-гастроентеролог, лікар-ендоскопіст гастроцентру «OLYMED» Джанелидзе Давид Теймуразович.

Тема виступу: «Порівняння патогістологічної картини у пацієнтів з неспецифічним виразковим колітом після різних типів терапії і при досягненні клінічної та ендоскопічної ремісії».

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X