Про центр

Створення центру

Необхідність створення центру комплексної гастроентерологічної допомоги назрівала давно. Ідея, що виношувалася не один рік, нарешті реалізована завдяки співпраці зі швейцарськими колегами GastroZentrum Hirslanden Zurich. У нашій сучасній клініці застосовуються інноваційні методики діагностики та лікування захворювань органів черевної порожнини та шлунково-кишкового тракту, що відповідають усім вимогам сьогодення та принципам доказової медицини. Медичний центр «Olymed» підіймає гастроентерологію на новий досконалий рівень, оскільки ми не тільки лікуємо, а й ділимося досвідом з іншими медичними центрами, гастроентерологами, хірургами, ендоскопістами. Висока поширеність захворювань травної системи, зокрема передракових станів, являє собою реальну загрозу для кожної сім’ї без винятку. І наша місія — допомогти кожному, хто потребує якісного лікування та сучасної достовірної діагностики гастроентерологічних захворювань.

Устаткування центру і технології

Ми — єдиний гастроентерологічний центр, де всі складові успішної медичної допомоги реалізовані в одному місці. Ми оснащені найновішими моделями обладнання від визнаних світових фірм виробників, пропонуємо пацієнтам безболісну діагностику під медикаментозним сном, у нас комфортно і безпечно. Ми укомплектовані професійним персоналом із великим досвідом роботи та співпрацюємо з авторитетними колегами з України та Швейцарії у галузі гастроентерології та ендоскопії. Наш механізм роботи добре продуманий і не містить зайвих деталей. Ми не тільки лікуємо, але й ділимося досвідом. Ми — медичний центр, за яким звіряють годинник інші. Так буде завжди, оскільки по-іншому бути і не може. Тому що гастроентерологія — наш профіль.

about
ФОТОГРАФІЇ
Колектив «OLYMED»
Колоноскоп компанії «OLYMPUS»
Обладнання ГастроЦентру «OLYMED»
Колектив «OLYMED» 2018
Консультація лікаря-гастроентеролога Гастроцентр «OLYMED»
Ендоскопічний кабінет Гастроцентр «OLYMED»
Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X