Консультація лікаря-дієтолога

Дієтолог — це лікар, до компетенції якого входить складання лікувального або профілактичного раціону харчування, оптимізація способу життя та режиму прийому їжі. У процесі лікування гастроентерологічної патології дієта має ключове значення. Варто зазначити, що це твердження жодним чином не є перебільшенням. Їжа може і повинна бути «ліками».

На сьогодні встановлено тісний взаємозв’язок між продуктами, які людина вживає в їжу, та розвитком безлічі захворювань. Так, наявність у раціоні надмірної кількості жирів тваринного походження, а також трансжирів (маргарин, майонез та ін.) сприяє виникненню атеросклерозу і, як наслідок, серцево-судинних захворювань, швидкозасвоюваних, простих вуглеводів — ожиріння. Іншою, не менш актуальною проблемою сьогодення є неправильне уявлення людей про дієту. Багато хто в гонитві за «ідеальними» параметрами тіла частково або повністю відмовляється від їжі, тим самим піддаючи свій організм глобальному стресу. В такому режимі він не може повноцінно функціонувати, виникає безліч проблем зі здоров’ям. У першу чергу страждають органи травної системи. Тому гастроентеролог і дієтолог — це два взаємопов’язаних спеціалісти, які не тільки діагностують і лікують хвороби шлунково-кишкового тракту, а й запобігають їх виникненню.

Основним завданням дієтолога є збалансувати харчування пацієнта за такими критеріями: «Що їсти?», «Коли їсти?», «Скільки їсти?».

Призначення раціонального харчування дозволяє прискорити процес одужання пацієнта з будь-яким захворюванням (не тільки гастроентерологічним), поліпшити самопочуття та працездатність людини, а також знизити ризики розвитку ряду серйозних патологій у подальшому.

Дієта — це не «катування» для організму, як дехто вважає. Збалансоване харчування охоплює великий перелік дійсно корисних продуктів, які забезпечують організм достатньою кількістю енергії та всіма необхідними речовинами.

Призначення дієти пацієнтові передбачає концепцію індивідуального підходу: в кожної людини різні режими роботи та відпочинку, фізичні навантаження й особливості метаболізму. Дієтолог проводить аналіз гормонального фону пацієнта — важливого регулятора обміну речовин.

Для створення ефективного, корисного, збалансованого, різноманітного, смачного та корисного раціону харчування, який враховував би усі особливості організму і Ваші потреби, зверніться до гастроцентру «Olymed», у нас ведуть прийом найкращі дієтологи в Києві.

Консультація дієтолога

Консультація дієтолога — це важлива складова лікування та профілактики гастроентерологічних захворювань. Створення персоніфікованого режиму харчування є таким же важливим етапом лікувального процесу, як і призначення медикаментозної терапії (а в деяких випадках значення дієти перевищує ефективність застосування фармацевтичних препаратів). Прийом у лікаря цієї спеціальності — це важливий крок не тільки на шляху до одужання від хвороби органів травлення, але й назустріч до повноцінного, комфортного життя.

Запис на прийом

Для того щоб отримати кваліфіковані рекомендації з режиму харчування, зверніться до найкращих дієтологів у Києві. На прийом до цього лікаря можна записатися, зателефонувавши за контактним номером телефону, зазначеним на сайті нашого гастроцентру.

Лікарі напрямку