Консультація лікаря-гастроентеролога

Гастроентеролог — це вузькоспеціалізований лікар, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань органів шлунково-кишкового тракту: стравоходу, шлунка, тонкої та товстої кишки, печінки, жовчного міхура та підшлункової залози.

Сьогодні гастроентерологічна патологія вважається однією з найпоширеніших у світі. Кожен з нас хоч раз у житті відчував симптоми порушення роботи шлунково-кишкового тракту: печію, нудоту, блювоту, біль у животі різного характеру та ін. Усі ці ознаки є клінічним еквівалентом функціональних або органічних змін органів травлення. Своєчасне звернення до гастроентеролога дозволить достовірно верифікувати патологію, встановити діагноз і провести лікування, запобігши розвитку тяжких наслідків, які не тільки ускладнюють ведення пацієнта, а в деяких випадках вимагають залучення інших фахівців — хірургів, онкологів.

У гастроцентрі «OLYMED» працюють одні з найкращих гастроентерологів Києва, які володіють сучасними методами діагностики та лікування захворювань органів травної системи. «Хороший лікар ніколи не перестає вчитися» — це фраза про наших фахівців. Стрімкий науково-технічний прогрес і впровадження інноваційних технологій у медичну практику вимагають швидкого реагування лікарів. Постійне поповнення своїх знань і вдосконалення практичних навичок — обов’язкові критерії успішності лікаря. Лікарі нашої клініки є постійними учасниками всеукраїнських і міжнародних наукових конференцій, де фахівці отримують безцінні знання та новітню інформацію, яка в подальшому використовується для підвищення ефективності діагностики та лікування наших пацієнтів.

Консультація гастроентеролога

Будь-який діагностичний та лікувальний процес починається з первинної консультації лікаря. Головна мета консультації — встановлення діагнозу та призначення відповідного лікування. Під час первинної консультації лікар визначає провідну симптоматику в пацієнта і призначає план подальшої діагностики, що забезпечується індивідуальним підходом до кожної людини. На цьому етапі медичної допомоги здійснюється детальний збір скарг та анамнезу, а також фізикальний огляд пацієнта. Також під час первинного огляду хворого кваліфікований фахівець може призначити попереднє лікування — це називається «терапія ex juvantibus» (лат. ex — виходячи з, juvanus — той, хто допомагає).

Запис на прийом

Прийом гастроентеролога проводиться за попереднім записом, який можна зробити в онлайн-режимі на нашому сайті або зателефонувавши за контактним номером гастроцентру.

Сучасне обладнання гастроцентру «OLYMED» дозволяє виконати всі необхідні інструментальні дослідження в повному обсязі. Ми працюємо з урахуванням світових стандартів, як у діагностиці, так і в лікуванні. Будьте здорові!

Ваша особиста інформація буде вважатися конфіденційною. Ми не будемо передавати ці дані третім особам.

Лікарі напрямку