Гастроентерологія

Гастроентерологія (від грец. «Γαστήρ» («гастро») — шлунок, «ἔντερον» («ентеро») — кишечник, «λόγος» («логос») — вчення) — це наука про шлунково-кишковий тракт, або розділ медицини, який вивчає будову і функціонування шлунково-кишкового тракту в нормі та при патології (захворюванні). Поняття і наука гастроентерологія — це величезний пласт медицини, який займається не тільки звичними для нас хворобами стравоходу, шлунка і кишечника, але й охоплює такі науки, як:

 • гепатологія — наука про хвороби печінки;
 • панкреатологія — наука про захворювання підшлункової залози;
 • проктологія — наука про захворювання прямої кишки.

Гастроентерологія в Києві — це Гастроцентр «OLYMED» надає сучасні методи діагностики і лікування хвороб шлунково-кишкового тракту (ШКТ).

Відділення гастроентерології

ГастроЦентр «OLYMED» — це центр надання комплексної гастроентерологічної допомоги. Кожне відділення оснащене сучасним обладнанням від провідних світових виробників. Це дає нам можливість бути впевненими в комфорті та безпеці пацієнта під час надання медичної допомоги.

Клініка працює в наступних напрямках:

 1. Діагностика:
  • ендоскопія — це діагностика внутрішніх органів, яка здійснюється за допомогою спеціального інструменту — ендоскопа. Цей медичний оптичний прилад практично безболісно вводиться в порожнини через природні отвори організму або через невеликі проколи шкіри;
  • гістологія — діагностичний метод, у процесі якого у пацієнта береться невелика ділянка тканини за допомогою біопсії для ретельного вивчення особливостей клітинної та тканинної будови матеріалу під мікроскопом;
  • УЗД — це неінвазивне дослідження органів або тканин організму за допомогою проходження через них ультразвукових хвиль, які по-різному відбиваються від тканин різної щільності і формують графічне зображення органу, що дозволяє здійснити діагностику;
  • дихальні тести — проводяться для визначення наявності в організмі пацієнта бактерії Helicobacter Pylori. Суть методу полягає в порівнянні кількості вуглекислого газу, що видихається до і після прийняття розчину сечовини.
 2. Лікування хвороб стравоходу, шлунка, кишечника, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози. У клініці також приймає лікар-психосоматолог, який займається питаннями залежності фізичного стану пацієнта від його психологічного стану і корекцією останнього за допомогою психотерапії. Це забезпечує комплексний підхід до лікування кожного конкретного пацієнта.

Лікарі гастроентерологи

Всі лікарі-гастроентерологи ГастроЦентру «OLYMED» володіють сучасними методами діагностики та лікування широкого спектра гастроентерологічних захворювань. Вони регулярно відвідують медичні семінари і конференції в Україні та за кордоном, проходять стажування в світових клініках, є членами профільних медичних асоціацій і тісно співпрацюють з колегами з європейських країн, зокрема, Німеччини, Нідерландів, Швейцарії. Всі ці чинники дають можливість стверджувати, що ГастроЦентр «OLYMED» забезпечує грамотне і доказово обґрунтоване надання гастроентерологічних послуг в Києві.

Послуги напрямку

Лікарі напрямку

Запис на прийом

Щоб отримати грамотну кваліфіковану допомогу, відповідну сучасним світовим тенденціям в гастроентерології, досить записатися на консультацію до фахівця в Гастроцентр Olymed в Києві. Записатися на прийом можна, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за телефоном (044) 499 95 81.

Ваша особиста інформація буде вважатися конфіденційною. Ми не будемо передавати ці дані третім особам.