Новини та статті

З кожним днем ​​діагностичні можливості в гастроентерології розширюються, що дозволяє своєчасно верифікувати все захворювання органів травної системи.

У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма інноваційними розробками в медицині, останніми рекомендаціями провідних фахівців світу, ключовими моментами гастроентерологічних конференцій, семінарів і консенсусів з міжнародною участю, сучасними методиками ідентифікації патології органів черевної порожнини і шлунково-кишкового тракту.

ДЖАНЕЛІДЗЕ Д. Т. НА КОНФЕРЕНЦІЇ «ЗУСТРІЧ ІЗ ЕКСПЕРТАМИ 2017»

19 квітня 2017 року в клініці Charite Campus Virchow-Klinikum (CVK) у Берліні, Німеччина проходила конференція «Зустріч із експертами 2017». Тема конференції була: наукові аспекти та ведення пацієнтів з печінковою патологією у щоденній практиці клініциста.

Читати бiльше...
20–21 КВІТНЯ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ З НАВЧАННЯ ТА ВДОСКОНАЛЕННЯ ЗНАНЬ З ВІДЕОКОЛОНОСКОПІЇ

20.04.2017–21.04.2017 на базі кафедри гастроентерології, дієтології та ендоскопії НМАПО імені П. Л. Шупика та за участі компанії “Олімпус” в гастроцентрі “Олімед” відбувся тренінг з навчання та вдосконалення знань з відеоколоноскопії, тактики ендоскопіста та ведення пацієнта при різних нозологіях кишківника. Тренінг проводився на муляжах товстої кишки за допомогою відеосистеми AXEON.

Читати бiльше...
6–7 КВІТНЯ 2017 ВІДБУВСЯ ВЕЛИКОМАСШТАБНИЙ З’ЇЗД ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІВ І ГЕПАТОЛОГІВ УКРАЇНИ

6–7 квітня 2017 року за підтримки Національної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, «Української гастроентерологічної Асоціації» та Київської спільноти гастроентерологів відбулася ХІХ Національна школа гастроентерологів та гепатологів України: «Шляхи підвищення ефективності профілактики, діагностики та лікування захворювань органів травлення».

Читати бiльше...
4 лютого Всесвітній день боротьби проти раку

Онкологічна патологія – друга за поширеністю причина всіх смертей у світі, яка поступається тільки серцево-судинним захворюванням. Згідно останніх даних ВООЗ, щороку реєструють близько 14, 1 млн. нових випадків раку, більша половина яких з летальними наслідками.

Читати бiльше...
Фальк-симпозіум №206 в Мадриді відбувся!

31 березня — 01 квітня 2017 року в Іспанії, Мадриді відбувся фальк-симпозіум № 206: «Від нових і складних концепцій до реального пацієнта.

Читати бiльше...
Спеціалізована гастроентерологічна клініка «Олімед»

В Україні досить багато клінік, що заслужили свою репутацію професійністю та якісною допомогою. Однак, небагато з них можуть похвалитися такою популярністю за межами країни.

Читати бiльше...
Колоректальний рак

Колоректальний рак — це злоякісне онкологічне захворювання товстої та прямої кишки. Епідеміологічна ситуація щодо цієї патології вказує на актуальність проблеми своєчасної діагностики та лікування цього стану.

Читати бiльше...
17 листопада — міжнародний день раку підшлункової залози

ГастроЦентр «Олімед» з 14.11 по 18.11 проводить Акцію: 50% знижка на ендосонографію (ендоУЗД) панкреатобіліарної зони. Скористайтесь нашою пропозицією, потурбуйтеся про своє здоров’я та здоров’я Ваших близьких!

Читати бiльше...
Кеннет Браун в ролі пацієнта на колоноскопію

Майстер-клас для пацієнтів про необхідність профілактичних обстежень від відомого американського гастроентеролога

Читати бiльше...
16 вересня в гастроцентрі «OLYMED» провели клінічну сесію

16 вересня в гастроцентрі «OLYMED» Кафедра гастроентерології, дієтології та ендоскопії НМАПО ім. П.Л. Шупика за підтримки компаній OLYMPUS і TAKEDA провела чергову клінічну сесію.

Читати бiльше...