Новини та статті

З кожним днем ​​діагностичні можливості в гастроентерології розширюються, що дозволяє своєчасно верифікувати все захворювання органів травної системи.

У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма інноваційними розробками в медицині, останніми рекомендаціями провідних фахівців світу, ключовими моментами гастроентерологічних конференцій, семінарів і консенсусів з міжнародною участю, сучасними методиками ідентифікації патології органів черевної порожнини і шлунково-кишкового тракту.

Who's at risk for colon cancer? - Amit H. Sachdev and Frank G. Gress

Colon cancer is one of the leading causes of cancer and cancer death in the world.

Ми працюємо в понеділок, 25.12.2017

Шановні пацієнти!
Повідомляємо вам, що 25 грудня 2017 р. гастроцентр «Olymed» працює у звичайному режимі, з 9:00 до 18:00.

Акція "Здоровий шлунок" з 20.11.2017

Первинна консультація гастроентеролога + Дихальний тест на Хелікобактер пілорі = 600 грн.

25th UEG WEEK – Мекка для гастроентерологів

UEG тиждень можна без перебільшення назвати Меккою для гастроентерологів. Цей масштабний міжнародний захід є провідною платформою як для лікарів, що практикують, так і для дослідників з усього світу.

Навчання технічним та діагностичним аспектам сучасної колоноскопії

Із 24.10.2017 до 07.11.2017 року на базі кафедри гастроентерології, дієтології та ендоскопії НМАПО імені П. Л. Шупика в гастроцентрі «Олімед» для лікарів-ендоскопістів проводився цикл тематичного удосконалення «Технічні та діагностичні аспекти сучасної колоноскопії».

Як досліджуються зразки тканини

Відео опубліковано з дозволу професора Michael Vieth (Клиника Bayrueth)

7 жовтня в Тбілісі відбувся Шостий міжнародний конгрес Асоціації ендоскопістів Грузії

7 жовтня 2017 року в Тбілісі відбувся Шостий міжнародний конгрес Асоціації ендоскопістів Грузії. У цій конференції брали участь провідні лікарі-ендоскопісти з різних країн (Грузія, Україна (Сергій Музика), Нідерланди (Chris Mulder), Німеччина (Michael J. Lentze), Швейцарія (Stefan Seewald), Південна Корея (Chang Beom Ryu), Азербайджан, Росія).

03–08 жовтня в Берліні відбувся симпозіум гастроентерологів, дієтологів та ендоскопістів з усього світу

03–08 жовтня 2017 року в Німеччині, Берліні відбувся симпозіум, де брали участь лікарі гастроентерологи, дієтологи та ендоскопісти з усього світу.

28-29 вересня, в Києві відбувся П'ятий з'їзд Української гастроентерологічної асоціації

28–29 вересня 2017 року в Києві відбувся П’ятий з’їзд Української гастроентерологічної асоціації під керівництвом члена-кореспондента НАМН України, доктора медичних наук, професора Харченко Наталії В’ячеславівни.