Новини та статті

З кожним днем ​​діагностичні можливості в гастроентерології розширюються, що дозволяє своєчасно верифікувати все захворювання органів травної системи.

У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма інноваційними розробками в медицині, останніми рекомендаціями провідних фахівців світу, ключовими моментами гастроентерологічних конференцій, семінарів і консенсусів з міжнародною участю, сучасними методиками ідентифікації патології органів черевної порожнини і шлунково-кишкового тракту.

25th UEG WEEK – Мекка для гастроентерологів

UEG тиждень можна без перебільшення назвати Меккою для гастроентерологів. Цей масштабний міжнародний захід є провідною платформою як для лікарів, що практикують, так і для дослідників з усього світу.

Навчання технічним та діагностичним аспектам сучасної колоноскопії

Із 24.10.2017 до 07.11.2017 року на базі кафедри гастроентерології, дієтології та ендоскопії НМАПО імені П. Л. Шупика в гастроцентрі «Олімед» для лікарів-ендоскопістів проводився цикл тематичного удосконалення «Технічні та діагностичні аспекти сучасної колоноскопії».

Як досліджуються зразки тканини

Відео опубліковано з дозволу професора Michael Vieth (Клиника Bayrueth)

7 жовтня в Тбілісі відбувся Шостий міжнародний конгрес Асоціації ендоскопістів Грузії

7 жовтня 2017 року в Тбілісі відбувся Шостий міжнародний конгрес Асоціації ендоскопістів Грузії. У цій конференції брали участь провідні лікарі-ендоскопісти з різних країн (Грузія, Україна (Сергій Музика), Нідерланди (Chris Mulder), Німеччина (Michael J. Lentze), Швейцарія (Stefan Seewald), Південна Корея (Chang Beom Ryu), Азербайджан, Росія).

03–08 жовтня в Берліні відбувся симпозіум гастроентерологів, дієтологів та ендоскопістів з усього світу

03–08 жовтня 2017 року в Німеччині, Берліні відбувся симпозіум, де брали участь лікарі гастроентерологи, дієтологи та ендоскопісти з усього світу.

28-29 вересня, в Києві відбувся П'ятий з'їзд Української гастроентерологічної асоціації

28–29 вересня 2017 року в Києві відбувся П’ятий з’їзд Української гастроентерологічної асоціації під керівництвом члена-кореспондента НАМН України, доктора медичних наук, професора Харченко Наталії В’ячеславівни.

4 лютого Всесвітній день боротьби проти раку

Онкологічна патологія – друга за поширеністю причина всіх смертей у світі, яка поступається тільки серцево-судинним захворюванням. Згідно останніх даних ВООЗ, щороку реєструють близько 14, 1 млн. нових випадків раку, більша половина яких з летальними наслідками.

Program for Endoscopic Teachers у Римі, 14–16 вересня 2017 р

14–16 вересня 2017 р. у Римі відбувся захід Program for Endoscopic Teachers, у ході якого 40 активних учителів і керівників навчальних програм вдосконалювали свої теоретичні знання та педагогічні навички в GI Endoscopy.

Спеціалізована гастроентерологічна клініка «Olymed»

В Україні досить багато клінік, що заслужили свою репутацію професійністю та якісною допомогою. Однак, небагато з них можуть похвалитися такою популярністю за межами країни.

Джанелідзе Д. Т. - грант від Європейської асоціації гастроентерологів (UEGW fellowship grant for clinicians, Hvidovre Hospital, Copenhagen, Denmark)

Лікар-гастроентеролог та ендоскопіст гастро-центру «Olymed», кандидат медичних наук, Джанелідзе Давид Теймуразович виграв грант від Європейської асоціації гастроентерологів та пройшов стажування в гастроентерологічному відділення однієї з найбільших клінік Європи (Hvidovre Hospital) в місті Копенгаген, Данія.