Новини та статті

З кожним днем ​​діагностичні можливості в гастроентерології розширюються, що дозволяє своєчасно верифікувати все захворювання органів травної системи.

У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма інноваційними розробками в медицині, останніми рекомендаціями провідних фахівців світу, ключовими моментами гастроентерологічних конференцій, семінарів і консенсусів з міжнародною участю, сучасними методиками ідентифікації патології органів черевної порожнини і шлунково-кишкового тракту.

Технічні роботи 31.05.2018 р.

Шановні клієнти! У зв’язку з технічними роботами 31.05.2018 р. орієнтовно з 7:00 до 12:00 у нас не будуть працювати міські телефони, електронна пошта та інтернет.

III міжнародна школа для лікарів

Програма III міжнародної школи для лікарів на тему “Глютензалежні захворювання. Сучасні алгоритми діагностики та лікування.”

Готуємося до літніх канікул!

Консультація з корекції раціону харчування провідним дієтологом Олімеду.

Звіт по минувшому семінару “Складний гастроентерологічний діагноз. Міжнародний консиліум”

21 квітня на базі гастроцентру “OLYMED” та кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л. Шупика відбувся семінар “Складний гастроентерологічний діагноз. Міжнародний консиліум” за участю професора, керівника відділення гастроентерології та гепатології Університетського медичного центру м. Амстердам (Нідерланди) Кріса Малдера.

Графік роботи клініки на травень 2018

Повiдомляємо вам, що 5 травня 2018 р. ГастроЦентр «OLYMED» працює в звичайному режимi, з 9:00 до 18:00.

Семінар: «Складний гастроентерологiчний дiагноз. Мiжнародний консилiум»

Медичний центр «OLYMED» та кафедра гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л.Шупика проводять міжнародний семінар: «Складний гастроентерологiчний дiагноз. Мiжнародний консилiум».

Ми переїхали!

Шановні пацієнти! Чекаємо вас за адресою: м. Київ, вул. Метрологічна, 17/1.

Ключові затвердження HaPanEU 2017 по управлінню з хронічним панкреатитом

Визначення, надане робочою групою (незалежно від етіології) — хронічний панкреатит (ХП) є захворюванням підшлункової залози, у якому повторювані запальні епізоди призводять до заміни паренхіми підшлункової залози сполучною тканиною.

Школа панкреатологів

У рамках засідання Українського клубу панкреатологів, що традиційно проходив у березні 2018 р. в місті-курорті та оздоровниці – Трускавці, були порушені питання не тільки діагностики та лікування пацієнтів із хронічним панкреатитом…

Чому татові дорожче автомобіль?

У блозі нашого головного лікаря, провідного ендоскопіста ГастроЦентру «OLYMED» Сергія Музики вийшла стаття «Чому татові дорожче автомобіль?»