Новини та статті

З кожним днем ​​діагностичні можливості в гастроентерології розширюються, що дозволяє своєчасно верифікувати все захворювання органів травної системи.

У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма інноваційними розробками в медицині, останніми рекомендаціями провідних фахівців світу, ключовими моментами гастроентерологічних конференцій, семінарів і консенсусів з міжнародною участю, сучасними методиками ідентифікації патології органів черевної порожнини і шлунково-кишкового тракту.

Семінар: «Складний гастроентерологiчний дiагноз. Мiжнародний консилiум»

Медичний центр «OLYMED» та кафедра гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л.Шупика проводять міжнародний семінар: «Складний гастроентерологiчний дiагноз. Мiжнародний консилiум».

Ми переїхали!

Шановні пацієнти! Чекаємо вас за адресою: м. Київ, вул. Метрологічна, 17/1.

Ключові затвердження HaPanEU 2017 по управлінню з хронічним панкреатитом

Визначення, надане робочою групою (незалежно від етіології) — хронічний панкреатит (ХП) є захворюванням підшлункової залози, у якому повторювані запальні епізоди призводять до заміни паренхіми підшлункової залози сполучною тканиною.

Школа панкреатологів

У рамках засідання Українського клубу панкреатологів, що традиційно проходив у березні 2018 р. в місті-курорті та оздоровниці – Трускавці, були порушені питання не тільки діагностики та лікування пацієнтів із хронічним панкреатитом…

Чому татові дорожче автомобіль?

У блозі нашого головного лікаря, провідного ендоскопіста ГастроЦентру «OLYMED» Сергія Музики вийшла стаття «Чому татові дорожче автомобіль?»

Не спішіть в онкології

Наш головний лікар і завідувач ендоскопічного відділення Сергій Валерійович Музика опублікував у своєму блозі статтю «Не спішіть в онкології»

Акція! Скринінгова колоноскопія зі знижкою 20%

Березень — місяць поінформованості про колоректальний рак. Нашим завданням, як медичного центру, є поширення інформації про цю тяжку хворобу та заходи із запобігання її розвитку, а також про можливості лікування.

Відкрито вакансії

В ГастроЦентрі «OLYMED» відкрито вакансії: маніпуляційна сестра, ендоскопічна сестра.

Березень — місяць інформованості стосовно колоректального рака

Щороку в березні проходять кампанії з підвищення інформованості про колоректальний рак, що спрямовані на поширення інформації про це захворювання, необхідність його ранньої діагностики, а також способи його профілактики.

Графік роботи клініки на березень 2018

Повiдомляємо вам, що 3 березня 2018 р. ГастроЦентр «OLYMED» працює в звичайному режимi, з 9:00 до 18:00.