Новини та статті

З кожним днем ​​діагностичні можливості в гастроентерології розширюються, що дозволяє своєчасно верифікувати все захворювання органів травної системи.

У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма інноваційними розробками в медицині, останніми рекомендаціями провідних фахівців світу, ключовими моментами гастроентерологічних конференцій, семінарів і консенсусів з міжнародною участю, сучасними методиками ідентифікації патології органів черевної порожнини і шлунково-кишкового тракту.

Катерина Ющенко на відкритті художньої виставки

18 січня на відкриття художньої виставки до нас завітала пані Катерина Ющенко. Пані Катерина здавна цікавиться новинками у галузі медицини та охорони здоров’я.

ГастроЦентр «OLYMED» відкриває експозицію автентичного українського мистецтва

18 січня 2019 року о 15:00 медичний центр «Олімед» (ГастроЦентр «OLYMED») запрошує на відкриття виставки робіт української художниці Віри Баринової-Кулеби.

Лікарі на Європейскому Гастро-тижні у Відні

Наші лікарі поїхали вчитися. Відень, Європейський Гастро-тиждень.

04-07 Жовтня в Мілані відбувся симпозіум по ЗЗК

04-07 Жовтня 2018 року в Мілані, Італія, відбувся п’ятий симпозіум по запальних захворювань кишечника (ЗЗК) – «Індивідуальний підхід до пацієнтів з ЗЗК: погляд у майбутнє» Симпозіум ЗЗК № 213.

Акція у дієтолога з 08.10 по 31.10 включно

Консультація і визначення композиції тіла по біоімпедансних вагах + корекція раціону харчування + УЗД органів черевної порожнини в подарунок = 800 грн.

«Колоректальний рак: актуальність даної теми» інтерв'ю ендоскопіста Поліщука Сергія Петровича

В своєму інтерв’ю лікар нашого ГастроЦентра “OLYMED” розповів про причини колоректального раку та які продукти харчування можуть сприяти до його розвитку.

Олімед стає класичною університетською клінікою

Олімед стає класичною університетською клінікою – наш лікар Поліщук Сергій Петрович став асистентом кафедри внутрішньої медицини №1 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Круглий стіл «OLYMED»

Запрошуємо лікарів-дієтологів на круглий стіл. Протягом 5 годин ви зможете прослухати 6 різноманітних спікерів.

Звіт про МЕТ 2018

Пройшов тренінг-курс по ендоскопічній підслизовій дисекції новоутворень шлунково-кишкового тракту.

Акція знижка на колоноскопію 20%

Тільки з 1 по 23 серпня в «OLYMED» знижка на колоноскопію 20%