Новини та статті

З кожним днем ​​діагностичні можливості в гастроентерології розширюються, що дозволяє своєчасно верифікувати все захворювання органів травної системи.

У цьому розділі Ви можете ознайомитися з усіма інноваційними розробками в медицині, останніми рекомендаціями провідних фахівців світу, ключовими моментами гастроентерологічних конференцій, семінарів і консенсусів з міжнародною участю, сучасними методиками ідентифікації патології органів черевної порожнини і шлунково-кишкового тракту.

Круглий стіл «OLYMED»

Запрошуємо лікарів-дієтологів на круглий стіл. Протягом 5 годин ви зможете прослухати 6 різноманітних спікерів.

Звіт про МЕТ 2018

Пройшов тренінг-курс по ендоскопічній підслизовій дисекції новоутворень шлунково-кишкового тракту.

Акція знижка на колоноскопію 20%

Тільки з 1 по 23 серпня в «OLYMED» знижка на колоноскопію 20%

05-08 липня 2018 року в Афінах, Греція, відбувся Міжнародний симпозіум

05-08 липня 2018 року в Афінах, Греція, відбувся Міжнародний симпозіум «мультидисциплінарних підходів до захворювань шлунково-кишкового тракту і превенції онкологічних захворювань органів травлення».

В Ендо Клубі Академії відбувся тренінг для медичних експертів з ендоскопічної підслизової дисекції (ESD)

27-29 червня 2018 року під патронатом компанії Олімпус в Ендо Клубі Академії при університетській клініці Гамбург-Еппендорф, Германія, відбувся тренінг для медичних експертів з ендоскопічної підслизової дисекції (ESD).

Про результати конкурсу, проведеного європейською асоціацією гастроінтестинальної ендоскопії (European Society of Gastrointestinal Endoscopy - ESGE)

Європейська асоціація гастроінтестинальної ендоскопії (European Society of Gastrointestinal Endoscopy – ESGE) раз на рік проводить конкурс серед лікарів ендоскопістів-гастроентерологів по усьому світу з метою проходження стажування в одній з кращих клінік Європи.

Майстер-клас з ендоскопічної підслизової дисекції (ESD)

21.06-22.06 в ГастроЦентрі «Олімед» Ендо Академією під патронажем компанії OLYMPUS було проведено майстер-клас з ендоскопічної підслизової дирекції (ESD).

Технічні роботи 31.05.2018 р.

Шановні клієнти! У зв’язку з технічними роботами 31.05.2018 р. орієнтовно з 7:00 до 12:00 у нас не будуть працювати міські телефони, електронна пошта та інтернет.

III міжнародна школа для лікарів

Програма III міжнародної школи для лікарів на тему “Глютензалежні захворювання. Сучасні алгоритми діагностики та лікування.”

Готуємося до літніх канікул!

Консультація з корекції раціону харчування провідним дієтологом Олімеду.