З 20 липня 2016 року всім пацієнтам, яким не змогли в інших клініках виконати тотальну колоноскопію, буде запропонована знижка в розмірі 20%

Як відомо, колоноскопія означає огляд всіх відділів товстої кишки. Однак, лікарю не завжди вдається провести колоноскоп в сліпу кишку з огляду на складну анатомію, наявності спайок і т.д. В досягненні успіху велику роль відіграє досвід ендоскопіста, якість самого колоноскопа, застосування медикаментозного сну, а також можливість візуалізації положення колоноскопа з метою ефективного усунення петлеутворення.

Сьогодні в гастроцентрі Olymed, вперше на пострадянському просторі введена в експлуатацію установка UPD – 3 ScopeGuide (виробництво Olympus Medical), яка дозволяє в режимі реального часу оприділяти вигини колоноскопу по мірі його просування.

Враховуючи важливість і необхідність тотальної колоноскопії в клінічній практиці, а також оснащеність гастроцентру Olymed усим необхідним (досвідчений ендоскопіст, колоноскоп зі змінною жорсткістю, медикаментозний сон і система ScopeGuide ), керівництво Olymed приймає рішення про проведення спеціальної акції. З 20 липня 2016 року всім пацієнтам, які не змогли в інших клініках провести тотальну колоноскопію, буде запропонована знижка в розмірі 20%.

Запис на тотальну колоноскопію за телефонами.

Наявність документів, які підтверджують, що тотальна колоноскопія не проведена, обов’язково.